Wino na świąteczny stół

Do każdej wyjątkowej potrawy warto dobrać odpowiednie wino. Tylko jakie?
Na święta Bożego Narodzenia przygotowujemy wiele potraw – poczynając od ryb (głównie karpia), przez dania mięsne i kończąc na ciastach. Do każdej wyjątkowej potrawy warto dobrać odpowiednie wino. Jakie wino na świąteczny stół? Jakie wino na świąteczny stół - białe czy czerwone? Wybierając się do sklepu w poszukiwaniu wina na świąteczny stół, warto zwrócić uwagę na kilka wskazówek, które ułatwią dokonanie odpowiedniego wyboru. Także w Winnicy Konesera – na blogu – znajdziecie dobre wina białe i
Zapisz się do newslettera bądź Zaloguj aby przeczytać cały artykuł.
Picture of prof. Marek Rekowski

prof. Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY