Wino, które lubi Xawerego

Sprawdź, o czym jest dzisiejszy wpis...

Winnicaprofesora odkryła wino, które lubi Xawerego. Jeśli szukacie wina do spożycia razem ze zdrowymi słodyczami…

…okazuje się, że jest to wino półsłodkie,  doskonale dopełniające delikatną słodycz ciasteczka (ziarna + miód + stewia), tworząc bogatą harmonię smaków i zapachów. Spośród dostępnych win półsłodkich warto spróbować portugalską Portadę z Lizbony, zarówno białą, różową jak i czerwoną, a także francuskie wino Cabernet D’Anjou z Doliny Loary. Wina o dobrej relacji ceny do jakości,  23-25 PLN za butelkę, znajdziemy w popularnych sieciach handlowych, m.in. w Lidlu i Żabce.

Picture of Marek Rekowski

Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY