Inwestycje w wino – Bordeaux Grands Crus 2022

Dla bordoskiego winiarstwa rok 2022 okazał się niezwykle pomyślny. Bordeaux Grands Crus 2022 są - w ocenach wielu ekspertów - doskonałe.
Dla bordoskiego winiarstwa rok 2022 okazał się niezwykle pomyślny. Wina jakie powstały z ostatnich zbiorów są - w ocenach wielu ekspertów - doskonałe. Zaś sam rocznik 2022 jest określany jako nadzwyczajny. Wielkie Wina - Grands Crus en primeurs z Médoc czy Saint Emilion - z 2022 roku osiągają wyjątkowe oceny powyżej 94/100 i mają zdolność do długiego dojrzewania. Warto zakupić kilka butelek, odłożyć i za kilka lat cieszyć się wspaniałym winem podczas degustacji. Bordeaux Grands Crus 2022 mogą z powodzeniem być takż
Zapisz się do newslettera bądź Zaloguj aby przeczytać cały artykuł.
Picture of prof. Marek Rekowski

prof. Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY