Wino i sport – szampan i Formuła 1

Sprawdź, o czym jest dzisiejszy wpis...

Nowy szampan Partnerem Formuły 1

Szampan Carbon pojawił po raz pierwszy się w rękach zwycięzcy  Hungarian Grand Prix Formuły 1 30 Lipca, po tym jak w 2015 roku dobiegła końca umowa sponsorska z szampanem Mumm.

Butelki szampana Blanc de Blanc z 2009 roku są pokryte specjalnym węglowym płótnem sporządzonym z takich samych węglowych włókien jakie stosuje się do budowy samochodów rajdowych. Pracownik poświęca cały tydzień, aby pokryć włóknem jedną butelkę.

Lewis Hamilton i szampan Carbon

Lewis Hamilton at Formula One World Championship, Canadian Grand Prix,                    Montreal, 11 June 2017

Sean Bratches, dyrektor handlowy Formuły 1 powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni i witamy Szampana Carbon w gronie naszych partnerów. Tradycja, tajemniczość, świętowanie i smakowanie są wspólne dla Formuły 1 i Szampana Carbon”.

 

Picture of winnicaprofesora

winnicaprofesora

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY