Przewodnik po Świecie Wina – dostępny online!

Przewodnik po Świecie Wina – dostępny online! O bezpieczeństwo transakcji dba uznany pośrednik płatności Przelewy24!

Książka „Przewodnik po Świecie Wina” jest dostępna w wybranych – specjalistycznych – sklepach z winem oraz księgarniach. Wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę, że pandemia znacznie ograniczyła swobodę zakupów, przenosząc kolejne dziedziny naszego życia do sieci.

Rekordowa popularność sprzedaży online

Już teraz wiemy, że rok 2020 będzie dla branży ecommerce rekordowy. Kolejne media donoszą o wzrostach liczby klientów i transakcji. Ludzie doceniają wygodę, szybkość i bezpieczeństwo takich transakcji.

Postęp w tej dziedzinie jest niesamowity i warto korzystać z takich nowinek.

Przewodnik po Świecie Wina – dostępny online! O bezpieczeństwo transakcji dba uznany pośrednik płatności Przelewy24!
Realne zdjęcia książki.

Wygoda, szybkość i bezpieczeństwo

Chcę ułatwić możliwość świadomego wejścia w świat wina i rozszerzyć dostępność przewodnika. Dlatego podjąłem decyzję o przejściu w świat sprzedaży online! Od dziś książkę możecie nabyć szybko, łatwo i w całości przez internet. O bezpieczeństwo transakcji dba uznany pośrednik płatności Przelewy24!

Udostępniamy szybkie przelewy czy BLIK. Za cel obrałem przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo.

Przewodnik to idealny prezent – teraz dostępny online

Zapraszam – kup książkę dla siebie lub na prezent pod choinkę! Każde zamówienie oczywiście może zawierać indywidualną dedykację. Wystarczy, że w odpowiednim miejscu wskażesz treść oraz adresata. Każdą paczkę wysyłam też osobiście, a liczba książek jest ograniczona.

Do każdego zamówienia podchodzę z wysoką starannością i dokładam wszelkich starań, aby wymarzona książka dotarła w idealnym stanie. To świetna okazja, by wejść w bogaty świat wina.

Dodaj do tego butelkę dobrego wina i zacznij świadomie degustować. Jeżeli potrzebujesz pomysłu – zajrzyj do Winnicy Konesera.

Pamiętajcie, że to… tylko początek!

Polecam śledzenie bloga, aktywne korzystanie z możliwości zadawania pytań i wysyłania komentarzy.

Książka adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina. Kolejne rozdziały tego pięknie ilustrowanego Vademecum zawierają te wszystkie składniki wiedzy o winie, które pomogą w świadomym poruszaniu się w świecie wina i dokonywaniu świadomych wyborów.

Wino to temat niemal nieskończony i sam wstęp – choć ważny i niezwykle ciekawy – nie wyczerpuje tematyki. Wszystko pozostaje w waszych rękach!

Przewodnik po Świecie Wina – dostępny online! O bezpieczeństwo transakcji dba uznany pośrednik płatności Przelewy24!
Polecam, profesor Marek Rekowski!
Picture of Marek Rekowski

Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY