Warto inwestować w wino? Wykład online

Jakie wina są najlepsze dla inwestycji, czy inwestowanie w wino jest opłacalne? Zapraszamy na wykład - "Warto inwestować w wino?".

Niektórzy – zamiast trzymać oszczędności na bankowym koncie – szukają bardziej korzystnych sposobów ich ulokowania. Klasycznym przedmiotem inwestycji są rynki finansowe – akcje przedsiębiorstw notowanych na giełdzie czy fundusze inwestycyjne. Inni kupują działa sztuki, wyjątkowe monety, znaczki – spodziewając się osiągnąć zysk z ich sprzedaży. Jeszcze inni są przekonani, że dobrą inwestycją jest złoto. Czy warto inwestować w wino?

Warto inwestować w wino?

Okazuje się, że interesującym i korzystnym przedmiotem inwestycji – która może przynieść 20-30% zysku rocznie – jest wino. Wybór win do inwestycji wymaga jednak sporej wiedzy o samym winie oraz jego rynku…

Jakie wina są najlepsze dla inwestycji, czy inwestowanie w wino jest opłacalne?

Dowiesz się o tym na wykładzie Profesora Marka Rekowskiego „Czy warto inwestować w wino?”.

Czwartek 18.03 godzina 18:00 na platformie Zoom.

Picture of prof. Marek Rekowski

prof. Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY