Zaproszenie na wydarzenie Winnicy Profesora: Święto Młodego Wina BEAUJOLAIS NOUVEAU 2017

Sprawdź, o czym jest dzisiejszy wpis...

foto

Zapraszam serdecznie na pierwsze wydarzenie z cyklu “Spotkania z winem”. Już w najbliższy piątek, 17.11.2017r., w Restauracji Tusieje, spotkamy się by dowiedzieć więcej o BEAUJOLAIS NOUVEAU.

W programie między innymi moja prezentacja regionu winiarskiego Beaujolais, win tam wytwarzanych i oczywiście Beaujolais Noveau, degustacja win z dobranymi przekąskami: Beaujolais Nouveau 2017, Beaujolais Village oraz dwóch crus de Beaujolais – Bruilly oraz Julienas.

Zapraszam! Prof. M. Rekowski

Zapisy tel: 6001 53 009 oraz kontakt@tusieje.com.pl

Picture of winnicaprofesora

winnicaprofesora

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY