Książka polskich winiarzy i specjalistów zdobywcą prestiżowej nagrody OIV

Sprawdź, o czym jest dzisiejszy wpis...

Największa na świecie , międzynarodowa organizacja krajów winiarskich OIV organizuje co roku konkurs na najlepsze publikacje o rożnych aspektach związanych z winem. Na tegoroczny konkurs zgłoszono 51 publikacji z 15 krajów. Nagrodę w dziedzinie Uprawa winorośli i enologia zdobyła książka polskich autorów.

oiv logo nagród

Winorośl I Wino. Wiedza i praktyka (część 1 i 2) – Roman Myśliwiec, Ewa Wawro, Wojciech Bosak, Janusz Mazurek, Piotr Stopczyński, Wydawca Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa Galicja Vitis, Jasło

Wino i winorośl książka

Oto słowo wstępne do książki, napisane przez Romana Myśliwca, prekursora polskiego winiarstwa, założyciela legendarnej winnicy Golesz w Jaśle na Podkarpaciu.

 

Wino i winorośl książka wstęp

Winnicaprofesora gratuluje autorom i wydawnictwu znakomitej książki, która z pewnością będzie przyczyniać się do rozwoju winiarstwa w Polsce.

Picture of Marek Rekowski

Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY