Świetny prezent na święta – książka Winnicy Profesora

Okres świąteczny to także prezenty dla rodziny, przyjaciół lub znajomych. Dla amatorów wina doskonałym prezentem może być książka.

Okres świąteczny to także prezenty dla rodziny, przyjaciół lub znajomych. Dla amatorów wina doskonałym prezentem może być książka. Winnica Profesora i Wydawnictwa San Sebastian przygotowały specjalną edycję książki “Przewodnik po Świecie Wina” na prezent z dedykacją autora, profesora Marka Rekowskiego.

Przewodnik po Świecie Wina – idealny prezent dla każdego

W pięknie ilustrowanej książce, autor prowadzi czytelnika po fascynującej historii wina. Pokazuje drogę, jaką przebywa wino zanim trafi do naszego kieliszka, omawia kolory, aromaty i smaki wina, jego dojrzewanie w dębowych beczkach i butelkach. W książce znajdziecie także porady praktyczne – w jakiej temperaturze serwować wino, kiedy je napowietrzać lub dekantować, jak przebiega cykl życia wina i wiele innych.

Jak zdobyć swój egzemplarz na prezent z dedykacją?

Wypełnij formularz – pamiętaj o wskazaniu dedykacji – i czekaj na kontakt. Każdy egzemplarz podpisuję i wysyłam ręcznie!

Picture of prof. Marek Rekowski

prof. Marek Rekowski

Zostaw swój komentarz!

Dodaj komentarz

wesprzyj moją pracę!

newsletter

partnerzy

autor

Winnica Profesora - autor, prof. Marek Rekowski.

prof. Marek Rekowski

Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli. Amator i znawca wina, autor książek Światowe rynki wina oraz Przewodnik po świecie wina i wykładów z zakresu ekonomii wina. Popularyzator wiedzy o winie.

dla miłośników wina

Winnica Profesora - książka.

Sprawdź mój przewodnik!

Książka "Przewodnik po świecie wina" adresowana jest do początkujących i nieco bardziej zaawansowanych amatorów wina.

wino dla konesera

szukaj

ostatnie wpisy

kategorie

NEWSLETTER

Zapisz się i dostawaj informacje o nowych wpisach.

KIM JESTEM
Marek Rekowski, profesor ekonomii, wieloletni wykładowca mikroekonomii i koniunktury gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, visiting professor na uniwersytetach francuskich w Saint Etienne, Dijon, Orleanie, ESCP Business School w Paryżu oraz hiszpańskich w Madrycie, Pamplonie i Sevilli.
WSPARCIE MOJEJ PRACY